HAKKIMIZDA

EŞRAF ELEKTRİK TAAHHÜT VE TİCARET

Eşraf Elektrik Taahhüt ve Ticaret Şirketi 2015 yılında Adana merkezli olarak kurulmuştur. Firmamız tamamen kendi öz sermayemiz ile kurulmuş olup, herhangi bir yerden, herhangi bir finansal destek alınmamıştır. Eşraf Elektrik bir aile şirketi olmasına rağmen tamamen kurumsal bir yapıdadır. Mühendislik yaklaşımı ile hizmet veren bir firmadır.

Mühendislerimiz Türkiye'nin en iyi üniversitelerinin Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünü bitirmiştir.

Eşraf Elektrik olarak firmamız elektrik mühendisliği ile ilgili son derece geniş bir alanda hizmet veren bir kuruluştur. Firmamız aynı zamanda muhtelif türden pano montaj ve imalatı da gerçekleşir. Gereksinim duyulan tüm elektrik konularında kurulduğumuz günden beri hizmet veriyoruz.

Başlangıçta Adana menşeili olarak işe başlayan firmamız bugün sadece Adana kentinde değil, tüm bölge ölçeğinde hizmet veriyor. Bunun yanı sıra sürekli olarak hizmet verdiği alanı da genişlemektedir. Bugün itibarı ile hizmet kapsamı Türkiye'nin tüm bölgelerine kadar ilerlemiş durumdadır. Uzun vadede firmamız tüm ülke ölçeğinde alanında lider ve öncü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Tüm Türkiye geneline en iyi hizmeti vermekle beraber çoğunlukla hizmet verdiğimiz bölgeler şunlardır: Adana: Seyhan, Çukurova, Sarıçam, Yüreğir, Ceyhan, Adana Yumurtalık Serbest Bölge, Ceyhan Organize Sanayi Bölgesi Mersin: Tarsus, Mersin Organize Sanayi Bölgesi Hatay: İskenderun, İSDEMİR, Tosyalı, Dörtyol, Payas, Erzin, Erzin Organize Sanayi Bölgesi Gaziantep: Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Maraş: Maraş Organize Sanayi Bölgesi

Eşraf Elektrik Taahhüt ve Ticaret aşağıda belirtilen belgelere sahiptir: SMM Belgesi Hizmet Yeterlilik Belgesi

MİSYONUMUZ

Yapmakta olduğumuz tüm çalışmalarda profesyonel kadromuz ile kurumsal çizgimizden ödün vermeden çok daha fazla müşteriye ulaşmayı sağlamak, çevre dostu, doğada olan dengeleri alt üst etmeyen, verdiğimi taahhütleri zamanında yerine getiren, ülkemizin ekonomik büyümesine de katkı sunan ve buna uygun çözümler üreten bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Şirketimizin vizyonu sadece Adana ve Çukurova’nın değil ülkemizin en önemli elektrik şirketi olmak ve bu noktada prestijli bir marka yaratmaktır. Ülkemiz açısından katma değer oluşturan her şart altında mutlak müşteri memnuyeti ile çalışan bir firma olmaktır.

DEĞERLERİMİZ
  • İşimizi ilk günkü tutkuve heyecan ile yaparız
  • Türk kültür ve geleneklerine uygun çalışırız
  • Mühendislik yaklaşımızdan ödün vermeyiz
  • Etik değerlere önem veririz
  • Yaptığımız işi söz verdiğimiz tarihte teslim ederiz
  • Verdiğimiz sözü tutarız
  • Güven bizim için son derece önemlidir
  • Ekolojik dengeyi koruyan, enerji verimliliğini baz alan çalışmalar yaparız
KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamızın kalite politikası şu şekildedir: Firmamız 0 ppm mantığı ile çalışan bir firmadır. Yapılan tüm işler her aşamada kontrolden geçer. Baştan mühendislik notasyonu ile ilgili tüm fizibilite çalışmaları yapılır. Kalite güvence ve toplam kalite yönetimi anlayışı ile tüm elektrik alanında hizmetler verilir.

Sürekli iyileştirme, sürdürülebilirlik, fire hurda oranlarını en aza indirgeyerek çalışmalar yürütmek firmamızın temel kaliteli politikaları arasındadır. Aynı zamanda müşteriden olumlu ya da olumsuz geri dönüşler sürekli olarak takip edilmekte ve buna uygun olarak adımlar atılır. Türkiye'ye yaraşır güzellikte hizmet verilmesi kalite politikamızın temel gereklerini oluşturur.

Yine kaynak yönetiminin de kalite sisteminin bir parçası olduğunun farkındalığı ile zaman, insan ve para kaynaklarının en verimli bir biçimde kullanması sağlar. Firmamız ISO 9001: 2015 standartlarına uygun olarak çalışır.

Firmamızın insan kaynakları alanında sürekli olarak bir gelişimi söz konusudur. Firmamızda çalışmak isteyen olursa bizimle iletişime geçebilir. Telefon ile arayabilir, görüşme için randevu alabilir ya da mail atarak özgeçmişini bizlere iletebilir.

Sonuç olarak firmamız elektrik mühendislerinden oluşan bir ekip ile profesyonel olarak çağın gereklerine uygun olarak hizmet verir. Yıllara dayanan profesyonelliğinden dolayı alanında haklı bir unvana sahiptir.

YUKARI